Praegusel hetkel võtan lihtsalt rahulikult ning naudin seda meeldivalt saabuvat sooja suve, seetõttu võtan rahulikult looduse pildistamise kohapealt ja seepärast pole mind väga märgata, kui oleksin pildistamas.
Komendaarid
google-site-verification=E6ABA9KijiZS5h3rNEam0VI6eH3TgOeg3FPapBpDTDw